تاریخچه بومیران

اولین و تنها تولید کننده بوم استاندارد ایرانی از سال ۱۳۶۳

 

محصولات بومیران

ضمانت تعویض مادام العمر حتی در صورت آسیب عمدی

ارسال محصولات

بومیران در دسترس ۸۰ میلیون ایرانی

بومیران تنها یک‌شرکت یا تولیدی بزرگ با هدف کسب سرمایه نیست. از آن رو که تولیدات ما، لاجرم با تولید آثار هنری رابطه ی تنگاتنگی یافته، بخشی از چشم انداز هنر ایرانی، ما را به سوی ماندگاری و کیفیت بوم های نقاشی، هدایت کرد. گروه صنعتی بومیران اولین و تنها تولیدکننده بوم با جسوی انحصاری و پوشش عالی، از سال ۱۳۶۳ توانسته است قدم های کوچکی برای جلب رضایت هنرمندان بردارد. هنرمندانی که در عرصه های جهانی، آثار گرانقدری خلق کردند، بوم هایی با کیفیت بالا و ماندگاری بسیار بیشتر نیاز داشتند. خوشبختانه بومیران با تولید جسوی ثبت شده، ارائه ی بوم های حرفه یی را آغاز کرده و طیف وسیعی از خالقان آثار هنری از تولیدات جدید استفاده می کنند.

به علت استفاده از الیاف طبیعی در انتخاب کتان و کرباس و بهره گیری از فرمول جدید در تولید جسو و نیز مواد غیر قابل نفوذ بر پارچه، که از ابتکارات صنعت روز است، کار کردن با این بوم ها را بسیار راحت کرده است. همچنین کیفیت بالای پارچه بوم، موجب استفاده ی کمتر از رنگ های گران قیمت شده و این بوم را مقرون به صرفه کرده است.

یکی از مزیت های استفاده از محصولات بومیران ضمانت تعویض کالاست. حتی در صورت آسیب عمدی به بومیران ، محصول بدون قید و شرط تعویض خواهد شد .

گوشه ای از فعالیت های مجموعه بومیران در عرصه هنر، غیر از تولید، به شرح زیر است:

  1. حامی مالی ده ها نمایشگاه نقاشی، خط، و عکس در سراسر ایران.
  2. برگزاری جشنواره های متعدد نقاشی.
  3. حمایت از کارگاه های مختلف.
  4. تامین کننده بوم برترین اساتید و نقاشان حرفه ای معاصر در ابعاد بزرگ و خیلی بزرگ.
  5. حامی مالی اولین بی ینال عکس تهران.

همچنین بومیران دارای تاییدیه های متعدد از خانه ی هنرمندان و مراکز علمی، دانشگاهی و هنری است